Każdy jest na wagę złota.

W dniu wczorajszym nasz team pokazał że ma wartościowych zmienników, mimo wzajemnej rywalizacji w drużynie panuje miła atmosfera.Wszyscy zawodnicy stanowią zgrany kolektyw.Dowodem tego jest duża liczba bramek strzelonych w meczu (15 goli).Wyróżniali się; Misza Modliszka, Jastrząb Bitewny oraz Il Capitano,kilka przebojowych zagrań pokazał również El Guajo.W pierwszej połowie mogliśmy zobaczyć, co znaczy zgranie zawodników, kiedy to efektownym podaniem  Marko M pokonał całą obronę przeciwnika.Jednak gdyby nie skuteczność Miszy, nie byłoby pięknej bramki.W drugiej połowie Marko M nie był już tak skuteczny.Prym za to w ataku wiódł nasz kapitan, który poprowadził drużynę seniorów do końcowego sukcesu.