Czarna sobota

W minioną sobotę 16.04.16 KS DZIKI rozegrały kolejny sparing w trwającym sezonie. Rywalem był zespół KS PRZYWIŚLE. Całe spotkanie było wyraźne pod dyktando rywali naszych zawodników. Na początku meczu jednak pierwszą bramkę zdobył Mrozu strzałem sprzed "szesnastki". Następnie do głosu doszli zawodnicy KS PRZYWIŚLE. Weterani obecni w tym zespole dowiedli , iż "lepiej mądrze stać niż głupio biegać". Napsuli oni sporo krwi Dzikom wymieniając cierpliwie podania oraz utrzymując się przy piłce przez większość czasu gry. Zaowocowało to dużą liczbą strzelonych goli przez KS PRZYWIŚLE. Jedynym pozytywem ze strony Dzików w dzisiejszym meczu była obecność Mroza. Piłkarze tego zespołu zapowiadają odwet. Następną okazją do rehabilitacji będzie  sparing z KS WŁOCHY. Zapraszamy na ten mecz bardzo gorąco.